Oferta pracy

Magazynier - Części Samochodowe

WESTMOTOR Grupa PGD - Opel

  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Głogowska 448

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Poprawne prowadzenie ewidencji magazynowej

  • Prowadzenie operacji magazynowych (przyjęcia, wydania, zwroty)

  • Przygotowywanie towaru do spedycji

  • Dbałość o jakość obsługi Klientów zewnętrznych i wewnętrznych

  • Przestrzeganie procedur magazynowych i firmowych oraz przepisów BHP

  • Dbałość o ład i porządek w magazynie i na terenie przyległym

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera/ sprzedawcy części

  • Podstawowej wiedzy na temat części samochodowych

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowania i dokładności w działaniu

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy

  • Uczciwości

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie

  • Bezpłatną opiekę medyczną w CM Luxmed dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • Dofinansowujemy kartę Multisport

  • Zniżki na produkty i usługi Holding1

  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

  • Realną możliwość rozwoju, przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony ekspertów

  • Dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy

  • Pracę na najwyższych standardach, w tym bezpieczeństwa i sanitarnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Opel Westmotor to dynamicznie działający i stale rozwijający się salon i serwis samochodowy zlokalizowany w Poznaniu-Komornikach i Suchym Lesie. Pracujemy na najwyższych standardach, dobrych praktykach handlowych, jak i wieloletnim doświadczeniu Grupy PGD. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani.

Przewiń do profilu firmy