Ta oferta pracy jest nieaktualna od 270 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier części zamiennych

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-08-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • przyjmowanie i wydawanie towarów na magazynie częsci zamiennych
    • współpraca z dostawcami
    • zamawianie części zamiennych
    • obsluga systemu API PRO oraz dobra znajomość MICROSOFT OFFICE
    • planowanie i sterowanie zapasami magazynowymi,
    • wprowadzanie ulepszeń w systemie magazynowania,
    • odbiór jakościowy i ilościowy przyjmowanego towaru,
    • posługiwanie się obowiązującą dokumentacją magazynową, instrukcjami i normami,
    • konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych,
    • ciągłe monitorowanie zapasów magazynowych.

    WYMAGANIA:

    • znajomość SAP,
    • język angielski w stopniu komunikatywnym,
    • uprawnienia na wózek widłowy/ suwnica,
    • dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • premia regulaminowa 10% kwoty wynagrodzenia brutto / miesiąc,
    • dofinansowanie wakacji letnich i zimowych z funduszu socjalnego,
    • benefit MultiSport,
    • opiekę medyczną Medicover

    Jesteś zainteresowany/a?

    Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ znajdującego się poniżej.