Oferta pracy

Magazynier

x-kom sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Dołącz do x-kom, czyli drużyny złożonej z ponad tysiąca pasjonatów tworzących jeden z czołowych polskich e-commerców z nowymi technologiami. Jacy jesteśmy? Innowacyjni, ambitni i gotowi na nowe wyzwania. Nie owijamy w bawełnę i cenimy sobie szczerość, a zamiast mnożyć problemy, wolimy szukać nowych rozwiązań. Budujemy atmosferę, w której lubimy przebywać, a przede wszystkim dbamy o rozwój firmy oraz osób ją tworzących. Brzmi nieźle? Aplikuj.

Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Numer ref.: wakaty: 50

Oczekiwania:

  • Chęć podjęcia pracy na cały etat w systemie trzyzmianowym
  • Uczciwość i energia w działaniu
  • Silna motywacja oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie, układanie i wydawanie towaru
  • Kompletacja i pakowanie zamówień
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia lub dalszego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu fachowców i pasjonatów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z wynagrodzeniem 17,5 brutto/h

Benefity dla Ciebie:

Troszczymy się o naszych pracowników, oferując różne motywujące dodatki. Część z nich otrzymasz już na start, część zależy od wybranego stanowiska i Twojego stażu pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy