Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp. K.

Odlewników 43

Częstochowa

Właściciel sieci salonów sprzedaży z podłogami i drzwiami oraz dystrybutor artykułów wykończeniowych SALONY FACHOWIEC sp. z o.o. sp.k. zatrudni do pracy w Centrum Dystrybucyjnym w Częstochowie osobę na stanowisko

Magazyniera

Opis stanowiska:

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego,
  • odpowiedzialność za dokumentację procesów magazynowych,
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie,
  • kompletacja towarów do wydania.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przyjęciem towaru,
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • przyjazną atmosferę w pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Odlewników 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz Ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Na podstawie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)(Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) – zwane inaczej „RODO” informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Salony Fachowiec Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Częstochowie ul. Odlewników 43. Zasady przetwarzania danych osobowych umieszczone są w Polityce Prywatności udostępnionej na stronie internetowej pod adresem  http://grupafachowiec.eu/polityka-prywatnosci.html

Ogłoszenie archiwalne