Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " Elektro-hurt" Sp. z o.o.

Magazynier

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe " Elektro-hurt" Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 22 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa wózka widłowego

  • rozładunek i załadunek pojazdów

  • przyjmowanie i wydawanie towarów

  • cykliczna kontrola stanów magazynowych

  • utrzymanie porządku i czystości na powierzonym magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych

  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • jednozmianowy system pracy

  • stałe godziny pracy

  • system premiowy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Sieć Hurtowni „ELEKTRO-HURT” Aleksander Winter jest firmą ogólnopolską specjalizującą się w sprzedaży i dystrybucji materiałów elektrotechnicznych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje