Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Nowodworski sp.j.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bojemskiego 11

Zawodzie - Dąbie

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • przyjęcie towarów z wykorzystaniem elektronicznego systemu czytników kodów (kolektorów)

  • rozładunek towarów krajowych oraz importowanych z wykorzystaniem wózków paletowych i widłowych (sporadycznie ręcznie)

  • lokowanie towarów na regałach z wykorzystaniem wózków (paletowych i widłowych)

  • kompletowanie zamówień w oparciu o elektroniczny system czytników kodów

  • przygotowanie przesyłek paletowych i paczek do wysyłki

Nasze wymagania

  • sprawność fizyczna

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym w godz. 6-14 i 14-22

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • zaangażowanie i motywacja do działania

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • uprawnienia na obsługę wózków widłowych będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • możliwość rozwoju zawodowego i nabycia uprawnień na obsługę wózków widłowych klasy II WJO, I WJO

  • odpowiednie wdrożenie i przyuczenie pod wymogi stanowiska

  • przyjemne środowisko pracy

  • stałą pracę na pełny etat w systemie dwuzmianowym 6-14; 14-22

  • system premiowy

  • pakiet świadczeń medycznych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy firmą rodzinną założoną w 1994 roku.

Specjalizujemy się w produkcji dekoracyjnych opraw oświetleniowych marki Nowodvorski Lighting.

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników stale się rozwijamy i zwiększamy zatrudnienie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER.

Przewiń do profilu firmy