Oferta pracy

Magazynier

ECOFANO firmie

2 600‐4 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ECOFAN Grupa

ECOFAN jest Polską marką działającą na terenie całego kraju, która powstała na bazie oczekiwań klientów. Prowadzimy działalność w dwóch obszarach. Sprzedaż w systemie e-commerce oraz usługi zaawansowanych instalacji dla budownictwa.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Magazynier

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, w pełni angażujesz się w pracę, to właśnie na Ciebie czekamy!

Zadania zawodowe:

  • przyjmowanie towarów do magazynu, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym, sporządzanie odpowiedniej dokumentacji;
  • wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych;
  • rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, zabezpieczanie ich przed zepsuciem, zniszczeniem i kradzieżą;
  • prawidłowe oznakowanie składowanych towarów;
  • przestrzeganie terminów ważności i trwałości towarów oraz terminów zwrotu opakowań;
  • utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, przejezdności dróg transportowych, eksploatacyjnych i pożarowych: przestrzeganie zasad bezpieczeństwa ppoż.;
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych lub metodami tradycyjnymi;
  • czynny udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych; wyjaśnianie przyczyn powstawania różnic w stanie ilościowym towarów;
  • uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/ nadwyżek ilościowych;
  • ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone mu towary i środki;

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Umiejętność posługiwania się komputerem
  • Dobra znajomość Excel, Word
  • Kreatywność, komunikatywność;
  • Samodzielności i dbałości o właściwą organizację oraz wysoką jakość wykonywanej pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie stałe + premia
  • Praca w godzinach 7:00 – 15:00, pięciodniowy system pracy;
  • Szeroki zakres swobody działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Program szkoleń podnoszących kompetencję.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy