Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

BEATA PROKOPOWICZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ELIMAO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma ELIMA powstała w sierpniu 1994 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży narzędzi do mechanicznej obróbki drewna, pneumatyki, spawalnictwa, elektronarzędzi i materiałów ściernych. W naszej ofercie znajdują się tylko wyroby spełniające normy krajowe i europejskie m.in. FESTOOL, MAKITA, METABO, BOSCH, MILWAUKEE

Magazynier

Opis stanowiska:

  • Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru;
  • Wstawienie towarów w regały\półki;
  • Kompletacja towarów do wydania;
  • Załadunki;
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy;
  • Utrzymanie porządku na magazynie.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy fizycznej;
  • Doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność, uczciwość, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4300,00 zł brutto

Ogłoszenie archiwalne