Oferta pracy

Magazynier

Delicpol Sp. z o.o. (Continental Bakeries Company)O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Grupa Delicpol wchodząca w skład Firmy Continental Bakeries,
wiodący producent wyrobów cukierniczych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Kamyk koło Częstochowy

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za załadunek i rozładunek towarów,
  • przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją magazynową,
  • odpowiednie rozlokowanie towarów w magazynie,
  • wykonywanie czynności kontrolnych,
  • konfekcjonowanie i kompletowanie zamówień,
  • monitorowanie i zgłaszanie różnic w stanie zapasów, szkód i sytuacji potencjalnie niebezpiecznych.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego poparte min. półrocznym doświadczeniem w magazynach wysokiego składu,
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,
  • umiejętność pracy w zespole, elastyczne nastawienie do pracy,
  • uczciwość i kultura osobista,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziana znajomość systemu magazynowego WMS Qguar.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na etat w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy