Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Częstoniew (pow. grójecki), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Częstoniew

    Zadania na stanowisku:

    • Prawidłowy obrót towaru w magazynie, poprzez przestrzeganie obowiązujących w tym zakresie wytycznych i procedur
    • Prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej
    • Przyjmowanie towaru i wydawanie towaru w magazynie
    • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych

    Nasze oczekiwania:

    • Uprawnienia na wózek widłowy
    • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

    Oferujemy:

    • Pięciodniowy tydzień pracy (weekendy i święta wolne)
    • Prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny
    • Wodę źródlaną i urządzenie dozujące do wykorzystania w domu
    • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej, międzynarodowej firmie
    • Pyszną, aromatyczną kawę na dobry początek dnia

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
     klikając w przycisk:

    Zapraszamy na strony www.eden.pl