Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier – D.H. VITKAC – piętro damskie

D.H. VITKAC

D.H. VITKAC

Bracka 9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontrolowanie procesu przyjmowania i wydawania towaru,

  • utrzymywanie płynności w dostawach (przyjęcia vs wydania),

  • obsługa systemu komputerowego (po uprzednim przeszkoleniu).

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera,

  • wysoka dyscyplina pracy i terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

  • duże zaangażowanie w wykonywaną pracę.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w stale rozwijającym się zespole,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy),

  • prywatną, darmową opiekę zdrowotną,

  • kartę multisport,

  • pracę w przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

O nas

VITKAC jest eleganckim domem handlowym mieszczącym się u zbiegu ulicy Brackiej i Alei Jerozolimskich w Warszawie.

Na czterech piętrach budynku udostępniamy swoim klientom najbardziej luksusowe marki odzieżowe. Jako miejsce ciągle rozwijające się poszukujemy osób, które razem z nami chcą zdobywać nowe doświadczenia.