Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Mecacontrol Polska Sp. z o.o.

Koksownicza 34

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie wysyłek zgodnie z wytycznymi

  • Rozładunki / załadunki aut

  • Realizowanie właściwej gospodarki magazynowej

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Pilnowanie porządku na magazynie

Nasze wymagania

  • uprawnienia na wózki jezdniowe UDT

  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem[wózki czołowe i boczny wysokiego składowania]

  • uczciwość

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ubezpieczenie grupowe

  • wynagrodzenie godzinowe

  • świadczenia urlopowe

  • premie miesięczne / chorobowe / stażowe / świąteczne

  • premie za polecenie

  • stabilne zatrudnienie

  • praca od poniedziałku do piątku po 8 h – wolne weekendy

  • praca między 6:00 a 16:00

O nas

Mecacontrol Polska europejski producent komponentów z tworzyw sztucznych dla branż automotive i AGD