Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Martex Logistics sp. z o.o.

Roździeńskiego 19

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek, załadunek towaru

  • Magazynowanie towaru przy użyciu wózków i ręcznie

  • Kompletacja zamówień - picking ręczny przy użyciu wózków widłowych i unoszących

  • Terminowa i kompleksowa realizacja zleceń

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji stanów magazynowych

  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru

  • Przygotowanie przesyłek - pakowanie ręczne

  • Dbałość o stan magazynu i wyposażenie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na magazynie

  • Uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych - mile widziane uprawnienia 1 WJO

  • Sumienność, zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomość obsługi komputera

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w  pełnym wymiarze czasowym

  • Dodatek w formie kart Multisport i opieki medycznej

O nas

STABILNA FIRMA LOGISTYCZNA SPECJALIZUJĄCA SIĘ W OBSŁUDZE BRANŻY MOTORYZACYJNEJ