Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Hydroexpress

4 4005 000 brutto / mies.

137

Dąbrowica (pow. lubelski)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw,

  • przygotowywanie, pakowanie i wydawanie zamówień,

  • prace magazynowe,

  • dbałość o porządek w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

  • mile widziana znajomość obsługi komputera i programu Comarch ERP XL,

  • doświadczenie w branży hydrauliczno - sanitarnej (znajomość asortymentu),

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • wysoki poziom kultury osobistej,

  • brak nałogów.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • zatrudnienie na pełny etat w godzinach 08.00 - 16.00 BEZ systemu pracy zmianowej,

  • stałą miesięczną pensję i system premiowy,

  • szeroki pakiet medyczny - Compensa Multi zdrowie,

  • pracę w zgranym zespole z długoletnim stażem.

O nas

HYDROEXPRESS to dynamicznie rozwijająca się firma w branży artykułów hydrauliczno-sanitarnych. Nasi pracownicy związani są z branżą hydrauliczną od ponad 20 lat. Posiadamy niezbędną wiedzę, zdobytą w trakcie licznych szkoleń, a przede wszystkim doświadczenie pozyskane w bezpośrednim kontakcie z klientem, które chcemy i potrafimy przenieść na ekspresową i efektywną współpracę. Charakteryzuje nas innowacyjne podejście do klienta realizowane poprzez  dostarczanie najwyższej jakości produktów w ekspresowym czasie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.