Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier do magazynu wysokiego składowania

ALFACO POLSKA Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 28 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompletacja wysyłek, przyjęcia dostaw, wydawanie towarów

  • przygotowanie dokumentów magazynowych w programie księgowym

  • wystawianie listów przewozowych

  • sprawdzanie poprawności dostaw/wydań

  • wsparcie corocznej inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie wysokiego składowania

  • uprawnienia do kierowania wózkiem i umiejętność poruszania się wózkiem wysokiego składowania - uprawnienia UDT II WJO - WARUNEK KONIECZNY

  • obsługa komputera

  • dobra organizacja pracy

  • rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • opiekę medyczną

Firma handlowa o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier.

MAGAZYNIER do magazynu wysokiego składowania

Miejsce pracy: Warszawa, Okęcie, ul. Szyszkowa

Przewiń do profilu firmy