Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier do piekarni - nocna wydawka towaru

PIEKARNIA ZŁOTY KŁOS PALONEK-BROŻEK sp.j.

4 0005 499 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie towaru produkowanego przez piekarnię na poszczególne sklepy

  • Logiczny i dokładny rozkład asortymentu na punkty handlowe

  • Nadzór nad dokumentami do obrotu towarem wewnątrz firmy

  • Praca zgodnie z procedurami, wytycznymi firmy i dokumentami wewnętrznymi

  • Współpraca z pozostałymi magazynierami, piekarzami i kierowcami

Nasze wymagania

  • DOBRA ORGANIZACJA PRACY

  • DOKŁADNOŚĆ

  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU

  • DOŚWIADCZENIE pracy w magazynie na podobnym stanowisku

  • Wysoka motywacja do pracy

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Kultura osobista

  • Odpowiedzialność i sumienność

  • Umiejętność logicznego myślenia i wyboru priorytetów

  • Praca w godzinach nocnych i w weekendy

  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

  • Umiejętność obsługi komputera

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania

  • Jasne zasady współpracy z pieniędzmi zawsze na czas

  • Praca rodzinnej firmie

  • Rabat na zakup produktów firmowych

  • Premie świąteczne

O nas