Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ALPHA TECHNOLOGY sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Jagiellońska 43B, Dobczyce
    Dobczyce, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:Dwie zmiany 6:00-14:00 i 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jagiellońska 43B

Dobczyce

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie z produkcji i właściwe magazynowanie wyrobów, półproduktów oraz innych materiałów w magazynie;

  • zaopatrywanie produkcji w potrzebne surowce, półprodukty, opakowania itp. zgodnie z dokumentacją produkcyjną;

  • przygotowywanie i kompletowanie wysyłek;

  • transport wewnętrzny, załadunek i rozładunek;

  • prawidłowe uzupełnianie dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i przyjęcia;

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych;

  • przestrzeganie zasady FiFO i prowadzenie prawidłowej gospodarki magazynowej.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych;

  • znajomość procedur i zasad gospodarki magazynowej;

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej;

  • dokładność, samodzielność oraz odpowiedzialność;

  • umiejętność obsługi komputera.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz współpracę w międzynarodowym środowisku,

  • udział w realizacji innowacyjnych projektów i styczność z najnowszymi technologiami,

  • pakiet socjalny, m.in. bilety do teatru, Aquaparku, paczki i bony okolicznościowe (Wielkanoc, Boże Narodzenie, dzień dziecka),

  • atrakcyjne ubezpieczenia grupowe,

  • profesjonalne środowisko pracy i możliwość ciągłego doskonalenia się poprzez szkolenia,

  • dofinansowanie do wyjazdów zorganizowanych dla dzieci.

O nas

Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych współpracuje z klientami w zakresie projektowania i produkcji zaawansowanych wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, budowlanej i innych.

Nasz park maszynowy to 40 najnowocześniejszych w swojej klasie wtryskarek od 50 do 1300 ton, wśród nich wtryskarki elektryczne, dwu-kompotentowe, do wtrysku z gazem i rozdmuchu, a także urządzenia laboratoryjne, montażowe i dekoracyjne.

Wykonujemy wyroby zarówno z tworzyw podstawowych, modyfikowanych jak

i termoplastycznych takich jak: PA6, PC, POM, ABS, PTU, PP, PE.

Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne decydują o przewadze nad konkurencją w zakresie jakości i bezpieczeństwa wyrobów, precyzji i powtarzalności, ekonomii produkcji, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wpływu na środowisko.