Oferta pracy

Magazynier

ASSA ABLOY Mercor Doors sp. z o.o.O firmie

  • Dobrzeń Wielki (pow. opolski)

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Pracownik fizyczny

Spółka ASSA ABLOY Mercor Doors kontynuuje działalność Mercor SA w zakresie oddzieleń przeciwpożarowych. Grupa ASSA ABLOY jest światowym liderem na rynku systemów zabezpieczeń drzwiowych. Oferowane produkty są dostosowywane i certyfikowane zgodnie z europejskimi normami, by zapewnić bezpieczeństwo i wygodę ludzi w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Strategicznym celem ASSA ABLOY Mercor Doors jest dynamiczny, zrównoważony wzrost działalności prowadzonej w segmencie oddzieleń przeciwpożarowych.

MAGAZYNIER - umowa zlecenie

Zadania:

  • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych przy pomocy wózka widłowego
  • transport towaru z obszaru przyjęcia do strefy składowania w obszarze całego magazynu
  • uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie konfekcjonowania, uwzględniając zasadę FiFo
  • sortowanie i przewożenie opakowań kaucyjnych
  • odpowiedzialność za dokumentację magazynową
  • praca w systemie III zmianowym

Oczekiwania:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • posiadania uprawnień do obsługi wózków widłowych-mile widziane
  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • dokładności, odpowiedzialności i uczciwości
  • umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju osobistego

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku "Aplikuj"

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne