Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier - Dostawca

  • Lublin, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PROMAG S.A. (www.promag.pl) dostawca systemów magazynowych i sprzętu transportu wewnętrznego, poszukuje do pracy w lubelskim oddziale firmy, kandydatów na stanowisko:

    MAGAZYNIER-DOSTAWCA
    (branża techniczna)
    Miejsce pracy: Lublin
    woj.lubelskie
    (nr ref. ASM/LUB/10/2017)
    Zadania: utrzymywanie kontaktów z klientami; współpraca z przedstawicielami handlowymi; wykonywanie prac magazynowych, w tym: przygotowanie i kompletowanie towarów do wysłania, załadunek i rozładunek przewożonego towaru, prowadzenie dokumentacji związanej z wysyłką towaru, optymalizacja gospodarki magazynowej, kontrola jakości towarów w magazynie, kontrola prawidłowości procesów wejścia i wyjścia towaru; dostawa towaru do klientów.
    Wymagania:
    • wykształcenie średnie – preferowane techniczne
    • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku
    • umiejętność obsługi komputera oraz znajomość obiegu dokumentacji magazynowej
    • dokładność i skrupulatność
    • dobra organizacja pracy własnej
    • umiejętność pracy w zespole
    • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych - komunikatywność
    • prawo jazdy kat. „B”
    • uprawnienia w zakresie obsługi wózków widłowych
    • zainteresowania techniką – mile widziane
    Oferujemy:
    • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie
    • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • pracę w firmie będącym liderem na rynku w swojej branży
    • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
    • możliwość rozwoju
    • opiekę medyczną
    • karnet sportowy
    • ubezpieczenie na życie

    Aplikacje (CV i list motywacyjny) z zaznaczeniem n-ru ref.,
    prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ”

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)”