Magazynier ds. Konfekcjonowania

  • Stanowice (pow. oławski), Oława, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 20.07.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 19.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Czego potrzeba, aby stworzyć najlepsze snacki? Pasji, zaangażowania i radości tworzenia. To właśnie one najlepiej opisują nasz zespół ludzi, którzy z zapałem i energią mierzą się z wyzwaniami.
    Jesteśmy Lorenz Snack-World, jednym z wiodących graczy na europejskim rynku przekąsek. Produkujemy chipsy, słone paluszki, chrupki, krakersy i inne słone przekąski i sprzedajemy je w ponad 80 krajach na całym świecie. Spółki Grupy Lorenz znajdują się w Niemczech, Polsce, Rosji i Austrii. Chcesz pracować z nami dla takich marek jak Crunchips, Lajkonik czy Monster Munch? Dołącz do naszego zespołu jako:

    Miejsce pracy: Stanowice/k. Oławy

    top
    top

    Twoje zadania to:

    • dbanie o prawidłową i terminową obsługę klientów wewnętrznych i zewnętrznych strefy konfekcjonowania,
    • dbanie o poprawne i terminowe przyjęcia oraz wydania zaplanowanych dostaw towaru do/z strefy konfekcjonowania,
    • dbanie o właściwe magazynowanie i obrót towarami handlowymi, paletami, materiałami pomocniczymi,
    • nadzorowanie organizacji pracy w trakcie trwania zmiany,
    • odpowiadanie za właściwe wykorzystanie środków, sprzętu i narzędzi, zgodnie z obowiązującymi przepisami i procedurami,
    • uczestniczenie w procesie inwentaryzacji
    • sporządzać protokoły reklamacyjne.
    top

    Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

    • masz minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku magazyniera
      lub pokrewnym,
    • posiadasz uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych,
    • posiadasz umiejętność sprawnego operowania wózkiem jezdniowym, w tym wózkiem wysokiego składowania,
    • masz doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji,
    • masz wiedzę z zakresu gospodarki magazynowej, w szczególności z zakresu gospodarki magazynowej wyrobami gotowymi w systemie WMS,
    • masz wiedzę na temat zasad przeprowadzania inwentaryzacji,
    • masz doświadczenie w obsłudze aplikacji
      w systemie Windows,
    • potrafisz obsługiwać program SAP moduł MM (mile widziane).
    bottom