Logo Pracuj.pl

Magazynier

IKA Logistic Sp.z o.o.O firmie

30,00–37,00
brutto / godz.
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

IKA Logistic Sp.z o.o.

Ożarowska 40/42

Duchnice (pow. warszawski zachodni)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek/Rozładunek palet i ręczny
  • Kompletacja zamówień
  • przyjmowanie dostaw i ich składowanie
  • Pakowanie paczek
  • Utrzymywanie porządku na magazynie.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min.3 miesięczne,
  • Uprawnienia UDT na wózek czołowy,
  • Praktyczna umiejętność korzystania z wózka wysokiego składowania.

To oferujemy

  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Okres próbny 2 miesiąca - umowa zlecenie, 30zł /g brutto,
  • Umowa o prace – 6250 zł brutto /miesięcznie,
  • Premii

O nas

Firma IKA Logistic Sp. z o.o. powstała w 2011 roku. Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne dla firm, handlujących na rynkach międzynarodowych. Naszą specjalnością jest usługi magazynowe w zakresie "fullfilment" dla klientów zagranicznych, usługi celne oraz dostawy ładunków transportem lotniczym, morskim, kolejowym oraz drogowym.

Magazynier, Ożarowska 40/42, Duchnice (pow. warszawski zachodni)