Oferta pracy

Magazynier Działu Opakowań Zwrotnych

KAUFLANDO firmie

KAUFLAND

44-164

Kleszczów (pow. gliwicki)

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową, która stawia na efektywność, dynamikę i fair play. Nasz sukces w Polsce tworzy kilkanaście tysięcy zaangażowanych pracowników. Dołącz do nas! Zadbamy o Twoją przyszłość, oferując Ci rozwój zawodowy i możliwość wykorzystania Twoich mocnych stron.

Centrum Dystrybucyjne

al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1; 44-164 Kleszczów

Jakie będą Twoje zadania:

  • przyjmowanie palet i opakowań zwrotnych
  • wydawanie palet i opakowań zwrotnych
  • prowadzenie dokumentacji przyjętych i wydanych palet i opakowań zwrotnych
  • nadzorowanie prawidłowego załadunku towaru przez kierowcę
  • klasyfikacja, segregacja i magazynowanie palet i opakowań zwrotnych

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego lub prawa jazdy
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • rzetelności i uczciwości.

Co Ci zapewnimy:

Czekają na Ciebie ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku. Obok różnorodnych możliwości rozwoju zapewnimy Ci atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, bony i upominki na święta) oraz umowę o pracę.

Buduj razem z nami przyszłość pełną sukcesów!

Ogłoszenie archiwalne