Oferta pracy

Magazynier Działu Technicznego

Plastic OmniumO firmie

  • Ul. Budowlana 28
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Plastic Omnium

Ul. Budowlana 28

Lublin

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do grupy, która dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom i produktom przyczynia się do rewolucji w świecie motoryzacji!

Dzięki 32 000 pracowników z 26 krajów i 9.2 miliardami dochodu w 2018 roku, Plastic Omnium jest światowym liderem w dziedzinie inteligentnych systemów zewnętrznych, systemów czystej energii i modułów front-end.

Zbiorniki paliwa produkowane z tworzyw sztucznych stanowią doskonałe połączenie bezpieczeństwa, kosztów i masy. Są one również idealnym rozwiązaniem wspierającym rozwój pojazdów hybrydowych. Plastic Omnium oferuje rozwiązania dostosowane do wszystkich rodzajów silników.

Nasza ambicja? Zapewnić producentom samochodów najnowocześniejsze produkty i rozwiązania, aby opracować samochód przyszłości, czysty i podłączony do sieci.

Obowiązki:

  • Realizuje fizycznie i informatycznie w systemie SAP operacje wejścia i wejścia na magazyn.
  • Zapewnia przyjmowanie towarów, potwierdza specyfikacje dostawy.
  • Kontroluje faktury magazynu Działu Technicznego, wprowadza dane do systemu SAP.
  • Sporządza spisy oraz aktualizuje stany magazynowe (zapasów).
  • Zapewnia czystość i porządek na magazynie Działu Technicznego.
  • Nadzoruje i zapewnia karty substancji niebezpiecznych dla materiałów chemicznych magazynu Działu Technicznego.
  • Zleca naprawy narzędzi pracowników Działu Technicznego.
  • Nadzoruje aktualność świadectw wzorcowania mierników elektrycznych Działu Technicznego.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe inżynierskie,
  • Mile widziana praktyczna znajomość systemu SAP w zakresie transakcji związanych z gospodarką magazynową
  • Doświadczenie w pracy na magazynie – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość aplikacji MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na realizację zadań
  • Mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Duży zakres samodzielności, możliwość rozwoju i pracę w miłej atmosferze w firmie zorientowanej na pracownika
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Przekonaj się, jak wygląda praca w Plastic Omnium w Lublinie, odwiedź nasz profil

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy