Logo Pracuj.pl

Magazynier / Elektryk

SPIE Elbud Gdańsk S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac pomocniczych w utrzymaniu infrastruktury na terenie bazy
  • Eksploatacja istniejącej zakładowej instalacji elektrycznej (biurowiec, teren bazy)
  • Montaż, demontaż, instalacja oraz naprawa prostych, nieprzenośnych urządzeń elektrycznych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia SEP do 1 KV
  • Doświadczenie w branży instalacji elektrycznych (minimum 2 lata)
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP do 15 KV

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dużej i renomowanej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Szeroki zakres świadczeń w ramach pakietu socjalnego (m.in. Karta sportowa, bilety do kina/teatru, świadczenie urlopowe, karta podarunkowa na święta)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Parking dla pracowników
  • Prężnie działający klub sportowy SPIE sport team
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania doświadczenia w budownictwie elektroenergetycznym

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • firmowa drużyna sportowa
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając na przycisk APLIKUJ.

SPIE Elbud Gdańsk S.A.

SPIE Elbud Gdańsk S.A. należy do jednej z największych firm w Polsce świadczących usługi w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej dla przedsiębiorstw zajmujących się dystrybucją i przesyłem energii elektrycznej. Spółka ma główną siedzibę w Gdańsku i biuro w Krakowie (SPIE Elbud Oddział Kraków).

Przy realizacji projektów dotyczących budowy sieci elektroenergetycznych wysokich napięć oferujemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Nowoczesne metody pracy oraz zintegrowany system zarządzania gwarantują najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

Grupa SPIE jest jednym z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki, sieci gazowych i wodnych oraz instalacji do wytwarzania, dostarczania i użytkowania energii elektrycznej, wody i gazu.

Magazynier / Elektryk, Gdańsk