Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Orkla Care S.A.

Fabryczna 5a

Śródmieście

Emilianów (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru

  • Kompletacja towaru do wysyłki zgodnie ze specyfikacją

  • Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

  • Inne typowe czynności wykonywane w magazynie

Nasze wymagania

  • Uprawnienia operatora wózka widłowego UDT

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Pełne zaangażowanie, odpowiedzialność oraz pozytywne nastawienie do pracy

  • Dyspozycyjność

  • Uczciwość, dokładność, rzetelność

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • pakiet benefitów

  • stałe godziny pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • świetną atmosferę

  • (Miejsce pracy: Panattoni Park Warsaw North, Emilianów Komandora Wiktora Węgrzyna 1)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Orkla to jedna z największych grup kapitałowych w Skandynawii. W naszym portfolio mamy ponad 70 marek, eksportujemy nasze produkty do 35 krajów na 5 kontynentach. Zatrudniamy ponad 18 tysięcy pracowników. W Polsce Orkla Care S.A. odpowiada za promocję, sprzedaż i dystrybucję marek w kategoriach kosmetyków i zdrowia takich jak, Jordan, Möllers, Etiaxil, Colon, Bodymax, Litozin i Kalms.

Przewiń do profilu firmy