Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier (ETTS)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Emissions Thermal & Turbo Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu wraz z obowiązkami związanymi z kontrolą i weryfikacją stanów magazynowych oraz dostępnością komponentów niezbędnych do produkcji oraz zapasem nieprodukcyjnym (opakowania),

  • Kompleksowa obsługa produkcji w zakresie kompletowania zapotrzebowań produkcyjnych,

  • Rozładunki i załadunki towarów, transport towarów na terenie magazynu za pomocą odpowiedniego sprzętu,

  • Magazynowanie gotowych wyrobów oraz przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta,

  • Utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur i instrukcji,

  • Praca w systemie SAP,

  • Przestrzeganie przepisów BHP,

  • Dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,

  • Utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad funkcjonowania magazynu, minimum dwa lata doświadczenia w pracy na magazynie (preferowana branża motoryzacyjna),

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,

  • Doświadczenie w obsłudze i użytkowaniu wózków widłowych czołowych oraz wysokiego składowania,

  • Wymagana znajomość obsługi komputera – pakiet MS Office, system SAP,

  • Umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości,

  • Samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • Umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim lub niemieckim.

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na firmowych wartościach

  • Pakiet socjalny m.in.: dostęp do darmowej platformy językowej, program poleceń pracowniczych, dostęp do kantyny pracowniczej.