Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

WOJCIECH EDER "EDER"

  • Fałkowo (pow. gnieźnieński)

    Fałkowo (pow. gnieźnieński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie oraz wydawanie towaru z magazynu

  • Porządkowanie i rozkładanie towaru

  • Kontrola przyjmowanego towaru (kontrola jakości, sprawdzanie zgodności z zamówieniem itp.)

  • Kompletowanie, pakowanie oraz wysyłka zamówień

  • Kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej

  • Rejestracja ruchów magazynowych w systemie komputerowym

  • Uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych

Nasze wymagania

  • Uprawnienia na wózek widłowy UDT

  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w największej w Polsce i trzeciej w Europie, firmie w branży PTFE

  • Współpracę z doświadczoną kadrą i nieustane podnoszenie własnych kwalifikacji

  • Umowę o pracę po okresie próbnym

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Firma EDER z Fałkowa jest firmą produkcyjną, działającą nieprzerwanie od 1989 roku. Produkujemy pasy PTFE na bazie włókna szklanego i aramidowego. Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez wyspecjalizowany zespół doradców technicznych i pracowników produkcyjnych oraz selekcja najlepszych materiałów dostępnych na rynku, sprawia, że z powodzeniem dostarczamy nasze produkty do wielu gałęzi przemysłu na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy