Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Magazynier

KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.O firmie

KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o.

Sztutowska 10

Gdańsk

Lider w branży kompleksowego wyposażenia obiektów handlowych w Polsce,
poszukuje osoby chętnej do objęcia stanowiska:

Magazynier

Obowiązki:

  • wszelkie zajęcia związane z konfekcjonowaniem towaru
  • rozładunki i przyjęcie
  • wydanie i załadunki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy

Wymagania:

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • ochota do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • system jednozmianowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne