Oferta pracy

Magazynier

SCANDINAVIAN EXPRESS Poland Sp. z o.o.O firmie

SCANDINAVIAN EXPRESS Poland Sp. z o.o.

Gdańsk

to niezależny Operator Logistyczny o ugruntowanej pozycji rynkowej.
Od 25 lat specjalizujemy się międzynarodowych usługach transportowych, spedycyjnych i logistycznych (Europa – Skandynawia) w zakresie ładunków drobnicowych, całopojazdowych oraz ponadgabarytowych. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w wysoki standard obsługi klientów i innowacje, marka SCANDINAVIAN EXPRESS stała się na rynku synonimem rzetelności biznesowej oraz zaufania Klientów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
Magazynier

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z pracownikami magazynu i działami spedycji oraz logistyki w zakresie realizacji zadań logistyki magazynowej
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji, dokumentów oraz raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Odpowiedzialność za przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
  • Sumienność, samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, atrakcyjne warunki ubezpieczenia)
Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami budować dalej silną pozycję rynkową firmy SCANDINAVIAN EXPRESS, prześlij CV klikając w Aplikuj.
Wzór klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Scandinavian Express Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Budowlanych 19 w celu rekrutacji na :
    1. wyłącznie na aplikowane stanowisko
    2. na aplikowane stanowisko i przyszłe rekrutacje*
(*UWAGA: odpowiednie skreślić - nie skreślenie żadnej z opcji nie pozwala na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji).
  1. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
  2. Zapoznałem(-am) się z treścią Polityki prywatności Scandinavian Express Poland Sp. z o.o., dotyczącą przetwarzania danych osobowych, w szczególności z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Po więcej informacji na temat naszej firmy zapraszamy na naszą stronę internetową

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy