Oferta pracy

Magazynier

ROBODO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ROBOD S.A. jest obecny na rynku już od 1992 roku. W tym czasie firma zdobyła doświadczenie oraz zaufanie klientów jako producent i dystrybutor wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej. Obecnie ROBOD należy do grupy Rubix (rubix-group.com). Jest to największy
europejski dostawca produktów i usług w zakresie utrzymania ruchu, napraw i remontów (MRO).

Magazynier

Miejsce pracy: GDAŃSK

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie wszelkich czynności magazynowych związanych z przyjmowaniem, rozmieszczaniem, kompletowaniem, pakowaniem i wydawaniem asortymentów z magazynu,
  • zamawianie towarów,
  • odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych,
  • obsługa klienta,
  • terminowe wykonywanie operacji magazynowych w tym przyjęć i rozchodów asortymentowych,
  • rzetelne wypełnianie wszelkiej dokumentacji magazynowej oraz wprowadzanie danych do systemu Comarch ERP,
  • dbanie o czystość i porządek na terenie magazynu.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera lub podobnym,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • uczciwość i sumienność,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • dokładność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość nieustannego rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia dodatkowe – dofinansowanie do karty MultiSport i opieki medycznej
  • praca od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych
klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy