Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

ALTIVA O firmie

4 1005 500 brutto / mies.
  • Nowatorów 15, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

ALTIVA

Nowatorów 15

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sprawna obsługa w zakresie wydań i przyjęć magazynowych elementów rusztowań dla montażystów rusztowań oraz podwykonawców,

  • Kontrola stanów magazynowych,

  • Sprawne załadunki i rozładunki towaru wózkiem widłowym oraz sztaplarką,

  • Ustawianie towaru na magazynie zgodnie z przyjętymi zasadami,

  • Dbałość o porządek na terenie magazynu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy magazyniera min 5 lat,

  • Doświadczenie w załadunkach i rozładunkach sztaplarką min 5 lat,

  • Sprawna obsługa wózka widłowego,

  • Uprawnienia na wózki widłowe i aktualne UDT,

  • Prawo jazdy kat B.

  • Umiejętność planowania pracy,

  • Wykształcenie: podstawowe, średnie (najlepiej techniczne)

  • Cechy: dokładność (działania matematyczne, wypełnianie dokumentów), odpowiedzialność, samodzielność (dobra organizacja pracy oraz realizacja założonego planu pracy), umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność, punktualność oraz uczciwość.

  • Sprawność fizyczna.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,

  • Długoterminową współpracę,

  • Możliwość uzyskania premii.

ALTIVA

Firma Altiva działa na rynku od ponad 15 lat w branży rusztowań i szalunków na rynku budowlanym oraz przemysłowym.

Specjalizujemy się w wynajmie oraz montażu rusztowań ściennych oraz modułowych.

W ofercie posiadamy również szalunki ścienne (lekkie oraz ciężkie) oraz szalunki stropowe.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje:

  • Miejsce pracy ALTIVA Gdańsk: Nowatorów 15, 90-298 Gdańsk, dzielnica Kokoszki

  • Praca od zaraz.