Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

PlichtaO firmie

  • Lubowidzka 40, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Plichta

Lubowidzka 40

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i rozkładnie towaru

  • Utrzymywanie standardów dla magazynowania części

  • Kontrola obiegu dokumentów

  • Planowanie i zgłaszanie potrzeb zamówieniowych

Nasze wymagania

  • Znajomość budowy samochodu (wykształcenie mechaniczne mile widziane)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Znajomość pakietu Office

  • Wiedza dotycząca polityki magazynowej będzie dodatkowym atutem

  • Punktualność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Specjalistyczne szkolenia,

  • Współpracę od zaraz lub możemy poczekać na zakończenie Twojego okresu wypowiedzenia

  • Umowę B2B

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży, a Twoją wielką pasją jest motoryzacja i wszystko co z tym tematem związane, to jesteś osobą, której szukamy.

Chcesz już teraz dołączyć do Zespołu Sprzedawców części zamiennych NORA?

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.