Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

"GOLDEN FRUITS" S.C. ŁUKASZ TRETKOWSKI, PAWEŁ ZALEWSKI, JERZY PAPROCKIO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

praca zmianowa

przyjmowanie dostaw

realizacja zamówień klienta (hotele, restauracje)

wydawanie towarów z magazynu

przygotowywanie towarów do wysyłki

składowanie towarów wg ustalonych zasad

dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie

przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur obowiązujących w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie

  • umiejętność współpracy w grupie

  • dyspozycyjność

  • kultura osobista i pozytywne usposobienie

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

To oferujemy

  • pracę od zaraz

  • bardzo dobre wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • miłą atmosferę i dobre warunki pracy

"GOLDEN FRUITS" S.C. ŁUKASZ TRETKOWSKI, PAWEŁ ZALEWSKI, JERZY PAPROCKI

Firma Golden Fruits z siedzibą w Gdańsku jest wiodącym dystrybutorem warzyw i owoców dla branży HORECA.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie klientów naszą ofertą,

stale poszerzamy działalność i do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Gdańsk

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.