Logo Pracuj.pl

Magazynier

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw
  • alokacja towaru w magazynie
  • kompletacja zamówień

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie, przy bezpośredniej obsłudze klienta
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizacji zadań
  • posiadanie uprawnień na obsługę wózka widłowego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • pracę 1-zmianową w systemie od poniedziałku do piątku
  • dobre warunki pracy w obiekcie biurowo-magazynowym, nowoczesną infrastrukturę
  • przyjazną atmosferę pracy w nowocześnie zorganizowanej firmie z pozycją lidera branżowego

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k.

Tuplex TD sp. z o.o. sp. k. – ogólnopolski lider w dystrybucji tworzyw sztucznych w obszarze BUDOWNICTWA * PRZEMYSŁU * REKLAMY. Naszą działalność na polskim rynku rozpoczęliśmy w 1990 roku, dziś jesteśmy dużą międzynarodową organizacją, współpracującą ze światowymi koncernami.

Aktualne oferty pracodawcy
MA/GD/010921

Magazynier, Gdańsk