Logo Pracuj.pl

Magazynier

AXXIAO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta firmy z branży tworzyw sztucznych

poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw
  • alokacja towaru w magazynie
  • kompletacja zamówień

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy w magazynie, przy bezpośredniej obsłudze klienta
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie w realizacji zadań
  • posiadanie uprawnień na obsługę wózka widłowego

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ubezpieczenie medyczne
  • pracę 1-zmianową w systemie od poniedziałku do piątku
  • dobre warunki pracy w obiekcie biurowo-magazynowym, nowoczesną infrastrukturę
  • przyjazną atmosferę pracy w nowocześnie zorganizowanej firmie z pozycją lidera branżowego

Aplikacje nie spełniające warunków koniecznych w postaci wymaganych uprawnień, nie będą rozpatrywane.

Istniejemy na rynku usług HR od ponad 10 lat. Z powodzeniem realizujemy procesy rekrutacji oraz szeroko rozumianego doradztwa personalnego dla naszych klientów. Cieszymy się zaufaniem naszych partnerów biznesowych i to napędza nas do działania. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy tworzą wizję marki przyjaznej zarówno klientom jak i pracownikom.

Magazynier, Gdańsk