Logo Pracuj.pl

Magazynier

Matthias spółka z o.o.O firmie

3 700–4 400
brutto / mies.
  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie towaru do wywozu (kompletacja WZ)
  • Układanie towarów od producentów (relokacje towarowe)
  • Praca stacjonarna
  • Utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy (gospodarka magazynowa)

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Minimum wykształcenie średnie
  • Mile widziana znajomość programu zdalny magazynier

To oferujemy

  • Okres próbny w zależności od umiejętności obsługi terminala.
  • Wynagrodzenie: od 3700 zł do 4400 zł brutto
  • Gwarantowany dojazd z Kościerzyny do siedziby firmy w Gdańsku
  • Umowę o pracę po okresie sprawdzenia się na stanowisku
  • Pracę w rozwijającej się firmie

Matthias spółka z o.o.

Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną towarów spożywczych do sieci sklepów i hurtowni. Działamy w branży spożywczej kawy, herbaty, słodycze, napoje, przetwory itp. Od 1993 cały czas powiększamy dostawców, jak i odbiorców towarów, należymy do ogólnopolskiej sieci MPT, co czyni naszą spółkę wiodącą na rynku.

Magazynier, Gdańsk