Ta oferta pracy jest nieaktualna od 44 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MATTHIAS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Przedsiębiorstwo Handlowe „Matthias” istnieje od 1989 roku. Firma posiada własną flotę transportową oraz nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 15 tys. m2 z magazynami wysokiego składowania. Nad sprawną i efektywną obsługą naszych partnerów handlowych opiekę sprawują doświadczeni pracownicy wspomagani przez nowoczesny system informatyczny.

    Magazynier

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zakres obowiązków:

    • kompletacja towarów do wydania
    • utrzymywanie porządku na magazynie

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • dokładność, odpowiedzialność, uczciwość
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera
      oraz uprawnienia na wózek widłowy

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • pracę w systemie 3- zmianowym
    • pracę w dni powszednie- bez weekendów;
    • miłą atmosferę i dobre warunki pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub telefonicznie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MATTHIAS Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

    Zgadzam się na przetwarzanie przez MATTHIAS Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.