Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma ROBOD SA , producent i dystrybutor wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej oraz środków ochrony indywidualnej działa na rynku polskim od ponad 20 lat, obsługując swoich klientów poprzez sieć placówek handlowych umieszczonych m.in w  Gdańsku,  Gdyni, Białymstoku,  Szczecinie,  Wrocławiu i Katowicach. W roku 2012 ROBOD SA stał się częścią grupy Kistenpfennig (kistenpfennig.de) obecnej na terenie Polski, Niemiec, Rumunii oraz Luksemburga, pozyskując tym samym dostęp do szerokiej gamy produktów z branży przemysłowych części zamiennych. Od sierpnia 2015 Kistenpfennig i Robod stały się częścią europejskiej grupy IPH (group-iph.com) o obrotach przewyższających 1 mld EUR, posiadającej ponad 280 oddziałów i zatrudniającej prawie 4000 pracowników.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Gdańsk Żabianka
Zadania:
  • Przyjmowanie dostaw od dostawców
  • Kompletowanie wysyłek do klientów i oddziałów
  • Bieżąca weryfikacja stanów magazynowych i ich zgodność z systemem
  • Prace porządkowe na magazynie - odpowiedzialność za zgodne z założeniami rozłożenie towaru na półkach

Kogo poszukujemy

Jeśli jesteś osobą chętną do pracy fizycznej ale również umiesz obsługiwać komputer, jeśli jesteś zainteresowana/y stałą, jednozmianową pracą w regularnych godzinach  od poniedziałku do piątku,
z lokalizacją przy przystanku SKM (AWF/Żabianka) - czekamy właśnie na Ciebie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane
  • Uprawnienia na wózki widłowe również mile widziane

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę MultiSport
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych
klikając w przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się