Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 20.07.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 19.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą doskonałe wina dla branży HORECA.

    Magazynier
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • efektywne zarządzanie magazynem
    • przyjmowanie i wydawanie towarów
    • dbałość o stan towaru w magazynie
    • dokumentowanie ruchu towarów w systemach informatycznych

    Wymagania:

    • uprawnienia do obsługi wózków podnośnikowych elektrycznych
    • prawo jazdy kat. B
    • dobra organizacja pracy, sumienność i zaangażowanie
    • doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • odpowiedzialną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.