Ta oferta pracy jest nieaktualna od 63 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Działamy na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma jest jednym z najważniejszych polskich dystrybutorów komponentów elektronicznych i automatyki. Od roku 2002 świadczymy również usługi montażu – produkcja kontraktowa elektroniki (EMS) jest aktualnie głównym obszarem działalności naszej firmy.

    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Magazynier
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: MG/07.2018

    Obowiązki:

    • przyjmowanie towaru na stany magazynowe
    • przygotowywanie i wydawanie/wysyłka towaru
    • prawidłowe składowanie towaru
    • uczestniczenie w pracach remanentowych
    • dbanie o powierzony towar i porządek w magazynie

    Oczekujemy:

    • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie
    • prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
    • uczciwość, pracowitość, dokładność, dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego
    • możliwość korzystania z dodatkowych świadczeń pozapłacowych ( ubezpieczenie grupowe na życie, fundusz świadczeń socjalnych, karta Multisport )

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (wraz z nr ref.) na adres:

    Elhurt Sp. z o.o.
    Ul. Galaktyczna 35 A,
    80-299 Gdańsk-Osowa

    lub klikając przycisk Aplikuj pod ogłoszeniem.

    Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

    Więcej informacji o nas znajdziesz na www.elhurt.com.pl

    bottom