Magazynier

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-08-03
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 2018-09-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.
    Dołącz do zespołu Global Control 5 Sp. z o. o.
    na stanowisko:
    Magazynier
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Jesteśmy dostawcą zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. Global Control 5 tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się zaawansowanymi systemami BMS. Nasze produkty dostarczamy i wdrażamy na całym świecie.

    Opis stanowiska:

    • terminowe i rzetelne przyjmowanie dostaw na stan magazynowy, odpowiedzialność za sprawdzanie dostaw (ilość, opakowania, podstawowe parametry),
    • prawidłowe wprowadzanie dostawy do systemu ERP,
    • przygotowywanie towarów do wysyłki,
    • wydawanie kompletnego materiału do zleceń produkcyjnych,
    • ewidencja przychodów i rozchodów magazynowych w systemie ERP,
    • odpowiednie przechowywanie towarów i materiałów,
    • dbałość o porządek w magazynie.

    Wymagania:

    • umiejętność pracy zespołowej,
    • zaangażowanie,
    • sumienność oraz rzetelność,
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość zagadnień/terminów z branży elektronicznej,
    • obsługa komputera,
    • znajomość systemu SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • perspektywa długofalowej współpracy,
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • pakiet socjalny- Multisport, ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dostępną pod adresem RODO w dokumencie o nazwie:
    „Rekrutacja – klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych” (dokument PDF).

    Uwaga!!! Aby Twoje zgłoszenie zostało przez nas rozpatrzone musisz dodać do CV klauzulę zgody
    dostępną w ww. dokumencie.