Logo Pracuj.pl

Magazynier

BALTRADE sp. z o.o.O firmie

25–30
netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, 7:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

BALTRADE sp. z o.o.

Kartuska 493

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie towarów do wysyłki,
  • pomoc przy przyjmowaniu dostaw,
  • prace porządkowe w magazynie,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • zdolności manualne,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • szybkość uczenia się, zaangażowanie, chęć uczenia się i wysoka motywacja do pracy, mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie oraz uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
  • znajomość j. polskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentów magazynowych (faktury z nazwami towarów)
  • mile widziani studenci,

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy w godzinach 7.00 – 18.00, w wymiarze do uzgodnienia,
  • możliwość połączenia pracy z nauką,
  • elastyczne formy współpracy: umowa zlecenie lub kontrakt B2B,
  • stawka godzinowa w przypadku umowy zlecenia: m.in.25-30 zł brutto,
  • pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającej się spółce handlowej, o mocnej i stabilnej pozycji na runku,
  • zaufanie i przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Miejsce pracy: GDAŃSK KOKOSZKI

PRACA DLA STUDENTA - Pracownika Magazynu (elastyczne godziny pracy)

Firma Baltrade powstała w 1990 roku i od początku swojej działalności stawia na specjalizację w dystrybucji szerokiej gamy baterii, akumulatorów, ładowarek i innych produktów z zakresu elektroniki. Biuro spółki wraz z magazynem mieści się w Gdańsku - Kokoszkach przy ulicy Kartuskiej 493.

Obecnie spółka szczyci się 32-letnim doświadczeniem w branży, dzięki czemu należy do liderów rynku bateryjnego, będąc znanym i cenionym dostawcą dla wielu polskich i europejskich przedsiębiorstw.

Posiadamy liczne kontakty handlowe na rynku Unii Europejskiej i stale rozszerzamy gamę naszych partnerów biznesowych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki poszukujemy:

Pracownika Magazynu (elastyczne godziny pracy) - PRACA DLA STUDENTA

Magazynier, Kartuska 493, Gdańsk