Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Otomin (pow. gdański), Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    FITNESS AUTHORITY® SPÓŁKA Z O.O.
    Producent i importer wysokiej jakości odżywek i suplementów diety
     dla sportowców
    w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:
    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Gdańsk - Otomin

    OPIS STANOWISKA:

    • Przyjmowanie i wydawanie towarów na podstawie dokumentów przewozowych i magazynowych,
    • Przeliczanie i sprawdzanie terminu ważności otrzymywanych i wysyłanych towarów wg zasady FIFO,
    • Uczestnictwo w prowadzeniu ewidencji magazynowej towarów oraz okresowych spisach towarów z natury (inwentaryzacja),
    • Znajomość podstawowych wymagań prawnych przy pracy ze środkami spożywczymi (ustawa o bezpieczeństwie żywności i żywienia),
    • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.,
    • Kontrola i opieka nad powierzonym mieniem Firmy,
    • Utrzymywanie porządku i dbanie o czystość w magazynie i na regałach wysokiego składowania.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie minimum zawodowe lub średnie,
    • Doświadczenie w pracy w magazynie,
    • Znajomość zasad prowadzenia gospodarki magazynowej,
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych elektrycznych i spalinowych,
    • Dyspozycyjność, gotowość do kilkudniowych wyjazdów służbowych w Polsce i za granicą,
    • Czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia (do uzgodnienia).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV z klauzulą oraz referencjami)
    klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o przyniesienie referencji na spotkanie rekrutacyjne.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do potrzeb aktualnej jak i przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz.).