Oferta pracy

Magazynier

Rockfin Sp. z o.o.O firmie

Rockfin Sp. z o.o.

Chwaszczyńska 131

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Praca w magazynie firmy Rockfin Sp. z o.o.

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz jego identyfikacja

  • Kompletacje elementów projektowych zgodnie z wykazem

  • Współpraca z innymi działami tj. Produkcja, Zakupy, Jakość

  • Bieżąca kontrola zapasów magazynowych

  • Obsługa transakcji magazynowych w systemie komputerowym

  • Załadunki/rozładunki oraz wysyłki towarów do odbiorców

  • Współpraca z przewoźnikami krajowymi i zagranicznymi

  • Zabezpieczanie materiałów przed zniszczeniem, uszkodzeniem, skorodowaniem i zanieczyszczeniem

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia na wózki widłowe i praktyczna umiejętność ich obsługi

  • Umiejętność obsługi komputera i programów z Pakietu MS Office

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym

To oferujemy

  • Praca w Magazynie - Gdynia Polifarb, później przeniesienie do Siedziby Głównej i praca w Magazynie w Małkowie

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym i ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Szkolenia oraz możliwość uczenia się podczas pracy przy projektach dla największych światowych Klientów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.

Przewiń do profilu firmy