Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Eurogaz Gdynia (Grupa Linde)O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie pracy operatorów wózków widłowych w zakresie prac załadunkowych i wyładunkowych

  • Przyjmowanie, wydawanie, kompletowanie towaru

  • Wyładunek i załadunek towaru oraz transport wewnętrzny

  • Nadawanie statusu towarom (tabliczki, przywieszki i naklejki ze statusem i identyfikacją wyrobu)

  • Sprawdzanie stanu technicznego otrzymywanych towarów

  • Prawidłowa ewidencja stanów magazynowych

  • Zgłaszanie rozbieżności magazynowych celem ustalenia przyczyn ich powstania i usunięcie

  • Wprowadzanie towarów do systemu (skanowanie)

  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentów związanych z procedurami i instrukcjami

  • Utrzymywanie czystości i porządku w pomieszczeniach magazynu i na placach magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe - preferowane kierunki techniczne

  • Uprawnienie do prowadzenia wózka widłowego

  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych

  • Chęć uczenia się i zdobywania nowych kwalifikacji

  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)

To oferujemy

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Praca w Grupie Linde oznacza również wiele możliwości zawodowych, współpracę z zespołami eksperckimi i korzystanie z najlepszych rozwiązań. Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjny pakiet benefitów są naszym dodatkowym atutem.

Eurogaz Gdynia (Grupa Linde)

Jesteśmy wiodącym koncernem na świecie w dziedzinie produkcji i dystrybucji gazów oraz budowie instalacji przemysłowych z ponad 100-letnią historią. Obsługujemy ok. 2 mln klientów w ponad 100 krajach i zatrudniamy prawie 80 000 pracowników. Linde to także 6 500 aktywnych patentów na świecie. W Polsce jesteśmy obecni od 1993 roku. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i zaawansowanych technologii gazowych dla niemal wszystkich gałęzi przemysłu, medycyny, ochrony środowiska oraz placówek naukowo-badawczych. Stosujemy nowoczesne rozwiązania systemowe, kładąc nieustanny nacisk na doskonalenie obsługi procesu produkcji i dystrybucji, aby sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku i potrzebom klientów.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto z nami pracować?

W Grupie Linde identyfikujemy się z naszymi produktami – zarówno pracując dla branży gazów technicznych, jak również dla branży gazów medycznych. Będąc firmą o długiej tradycji na rynku gazowym, nie tylko troszczymy się o klientów i wysokiej jakości produkty, ale w najwyższym stopniu o naszych pracowników. Pracując z nami oczekuj bezpiecznego miejsca pracy, najwyższych standardów bezpieczeństwa i prawdziwego zaangażowania ze strony naszych managerów w kwestie związane z bezpieczeństwem.

Linde działa odpowiedzialnie wobec swoich akcjonariuszy, partnerów biznesowych, pracowników, społeczności i środowiska we wszystkich obszarach biznesowych, regionach i lokalizacjach na całym świecie. Poprzez ciągłe doskonalenie technologii i produktów skutecznie łączymy cele biznesowe naszych klientów ze zrównoważonym rozwojem.