Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

Sklepy Spożywcze Merkus

4 3005 000 brutto / mies.
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Gryfa Pomorskiego 71

Wielki Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Sprawne i terminowe przyjęcie materiałów i towarów oraz innych rzeczowych składników majątku obrotowego do magazynu,

  • Sprawdzanie czy dostarczone składniki majątku są w nienaruszonym stanie,

  • Zapewnienie warunków gwarantujących utrzymanie właściwej jakości i ilości przechowywanych zapasów,

  • Materiały i towary odpowiednio posegregowane wg grup, asortymentów i rodzajów układać na regałach lub w inny sposób z uwzględnieniem warunków bezpieczeństwa składowania,

  • Wydawanie materiałów i towarów z magazynu – towar cięższy dostarczany na odpowiednie stoiska sprzedażowe,

  • Dostarczenie towarów na stoiska sprzedażowe,

  • Niedopuszczanie do obrotu niezaewidencjonowanego, przeterminowanego bądź złej jakości towaru,

  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP oraz przestrzeganie i nadzór bezpieczeństwa p.poż.,

  • Przestrzeganie dyscypliny pracy i stosowanie się do poleceń wydawanych przez przełożonego,

  • Współdziałanie w przeprowadzanych remanentach,

  • Dbałość o porządek i czystość w sklepie oraz na terenie zewnętrznym bezpośrednio przylegającym do sklepu,

  • Wykonywanie innych dotyczących sklepu niewymienionych czynności na polecenie właściciela sklepu lub osoby wyznaczonej przez właściciela sklepu.

Nasze wymagania

  • Książeczka sanepidowska,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,

  • Premie uznaniowe,

  • Stabilne warunki zatrudnienia i komfort pracy w rodzinnej firmie,

  • Pełne przeszkolenie na stanowisku pracy.

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Kandydaci na stanowisko Magazynier proszeni są o wysyłanie swoich CV klikając w przycisk 'Aplikuj'.

W ciągu 2 dni roboczych będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami celem umówienia na rozmowę rekrutacyjną podczas której omówimy szczegóły pracy w sklepie przy ul. Gryfa Pomorskiego 71 w Gdyni.

MERKUS to sieć dużych sklepów osiedlowych stawiających sobie za cel zaspokajanie potrzeb swoich klientów poprzez sprawną obsługę oraz oferowanie bogatego wachlarza asortymentu w konkurencyjnych cenach.

Właściciele sklepów prowadzą działalność handlową od 31 lat. Stworzona przez nich firma jest firmą rodzinną z polskim kapitałem. W chwili obecnej sieć składa się z 13 sklepów zlokalizowanych na terenie Trójmiasta i w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stałe lub sezonowo takich jak Ty!

Przewiń do profilu firmy