Oferta pracy

Magazynier

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + nadgodziny

inż. Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie materiałów do magazynu zgodnie z dokumentacją dostawy oraz kierowanie materiałów do odbioru jakościowego,

  • przygotowywanie i wydawanie materiałów wydawanie materiałów na podstawie dokumentów rozchodowych,

  • przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,

  • kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,

  • udział w inwentaryzacjach

  • obrót surowcami wtórnymi

  • wykonywanie prac związanych z gospodarką odpadami komunalnymi

  • przestrzeganie przepisów BHP i zasad dozoru technicznego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub techniczne

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku magazyniera

  • Uprawnienia na wózki widłowe i akumulatorowe

  • Umiejętności obsługi systemu ERP

  • Umiejętność obsługi wózków paletowych, przewijarek kablowych, maszyn do cięcia, itp.

Mile widziane

  • Uprawnienia na suwnice sterowane z poziomu roboczego – mile widziane

  • Uprawnienia cięcia gazowego i szczepienia elektrycznego – mile widziane

  • Uprawnienia obsługi dźwigów towarowo – osobowych – mile widziane

To oferujemy

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

  • Jeśli chciałbyś / chciałabyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojego CV przez przycisk „Aplikuj

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

PGZ Stocznia  Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie.Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Przewiń do profilu firmy