Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Magazynier

msalamon.pl

30,00 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:10:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

msalamon.pl

Stefana Żeromskiego 32

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniami

  • Pakowanie zamówień

  • Przyjmowanie dostaw

  • Rozmieszczanie produktów w magazynie

  • Kontrola jakościowa dostaw

  • Składanie pakietów produktów

  • Usprawnianie pracy magazynu, optymalizacja

  • Dbanie o ciągłą dostępność materiałów pakowych

  • Dbanie o porządek w magazynie

  • W najbliższym czasie przeprowadzka i reorganizacja magazynu

Nasze wymagania

  • Dokładność przy kompletowaniu

  • Punktualność

  • Umiejętność pracy z procedurami, oraz tworzenie procedur

  • Uczciwość i odpowiedzialność

  • Chęć działania, dobra organizacja pracy

  • Obsługa komputera, oprogramowania i urządzeń magazynowych

To oferujemy

Wymiar godzinowy będzie się zwiększał. Aktualnie notujemy wzrost, więc będzie więcej pracy.

Wraz z doświadczeniem i zwiększaniem odpowiedzialności stawka godzinowa będzie rosła.