Ta oferta pracy jest nieaktualna od 226 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Magazynier

  • Chwaszczyno (pow. kartuski), Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 10.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma GEBWELL sp. z o.o. producent węzłów cieplnych

    Poszukuje osoby na stanowisko:
    MAGAZYNIER
    Miejsce pracy: Gdynia (okolice), Chwaszczyno (pow. kartuski)
    Nr ref.: MAG

    Zadania:

    • Przyjmowanie i wysyłanie towaru
    • Kontrola zgodności dostaw towarów
    • Prowadzenie gospodarki magazynowej
    • Kompletacja towaru do zleceń produkcyjnych
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
    • Prace porządkowe

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Punktualność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków
    • Uprawnienia na wózki widłowe
    • Znajomość branży grzewczej - mile widziana

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Stabilność zatrudnienia
    • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska
    • Miłą atmosferę pracy
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane pracą prosimy o wpisanie w tytule wiadomości nr referencyjnego i przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego klikając przycisk Aplikuj teraz!

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz.883)"