Oferta pracy

Magazynier

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.O firmie

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Jana Gutenberga 2

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek dostaw,

  • przygotowywanie wysyłek do Klientów,

  • kontrola stanów magazynowych opakowań,

  • utrzymanie porządku w sektorze magazynu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Magazynier/Operator wózka widłowego,

  • uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych,

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej,

  • rzetelność, sumienność, dokładność w działaniu.

To oferujemy

  • Świetną atmosferę pracy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia miesięczna,

  • Finansowanie nauki języków obcych (kursy z j. angielskiego i niemieckiego),

  • ZFŚS (tzw. „wczasy pod gruszą”, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi),

  • Medicover (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę; możliwość rozszerzenia zakresu/pakietu na preferencyjnych warunkach),

  • Ubezpieczenie grupowe AXA (na preferencyjnych warunkach – finansowane przez pracownika),

  • Pakiet sportowy Multiport,

  • Zatrudnienie przez pośrednictwo APT, lecz docelowo przejście w struktury firmy i stabilna współpraca,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę,

  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dofinansowanie karty Multisport

Hirschvogel Automotive Group jest jednym z największych międzynarodowych dostawców motoryzacyjnych w zakresie kucia stali. Naszą klientelę stanowią renomowani producenci i dostawcy motoryzacyjni na całym świecie. I teraz również my w szybkim tempie wkraczamy w inne branże przemysłowe.

Hirschvogel Components Poland Sp. z o. o.

ul. Jana Gutenberga 2

44-109 Gliwice, Polska

Hirschvogel Automotiv Group

Przewiń do profilu firmy